Küünarnukikaitse +Füsio

Tootekood: 1207 Kaubamärk: Ühik: tk
35,58 €

Füsioteraapilise toimega Back On Track küünarnukikaitse aktiveerib küünarnuki piirkonnas verevarustust, millega aitab seal vähendada valusid ja põletikke, alandada turseid ja kiirendada traumadest paranemist. Sellist tüüpi küünarnukikaitse on eriti vajalik inimestele, kes kannatavad “tennisisti küünarnuki” (lateraalne epikondüliit) või “golfimängija küünarnuki” (mediaalne epikondüliit) all. Toode on osutunud väga kasulikuks ka arvutiinimestele, kes peavad sundasendis olles pidevalt “hiirt” liigutama ning üldse kõikidele, kes peavad sooritama kätega palju monotooneid liigtusi.

Materjal: Welltex®– 55% polüester (sisaldab keraamilist tolmu), 20% nailon, 25% elastaan

Toime: parandab verevarustust, vähendab valusid ja põletikke, alandab turseid, kiirendab paranemist

Kasutamine: esimesed 3-4 päeva kuni 4 tundi, edaspidi probleemi olemasolul vähemalt 8 tundi ööpäevas

Suurused: XS 23-25 cm, S 26-29 cm, M 30-32 cm, L 33-36 cm, XL 34-36 cm., XXL 37-41

Sobiva suuruse väljaselgitamiseks tuleb mõõta küünarnuki ümbermõõt. Kaitsme paigaldamisel tuleb silmas pidada, et see sobituks üsna tihedalt, samas aga ei tohiks ka pigistama hakata. Pakendis on 1 toode.

Toodet võib pesta kuni 40 kraadiga ilma loputusvahendeid kasutamata. Õigesti hooldades toote omadused pesemisega ei halvene.

Toodet saab interneti teel osta ka siit

Back on Track® on Rootsi ettevõte, mis asutati 2000. aastal visiooniga luua füsioteraapilise toimega tooteid, mille valmistamisel on iidsed Hiina meditisiini teadmised ühendatud kaasaegse tootmistehnoloogiaga. Tooted on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt vigastuste ennetamiseks kui ka pärast traumasid ja operatsioone.

Värv must