Põlvekaitse Per4mance

Tootekood: 1105 Kaubamärk: Ühik: tk
39,65 €

Füsioteraapilise toimega Back on Track põlvekaitse aitab paraneda traumadest, panna põlve uuesti painduma, alandada turseid, eemaldada põlvest vedelikku ning vabaneda valudest. Kaitse on abiks ka artriidi korral ning kiirendab paranemist pärast põlveoperatsioone.

Materjal: Welltex® – 100% polüpropüleen (45% polüpropüleen, 45% lateksfilament, 10% spedex), mis sisaldab keraamilist tolmu.

Toime: parandab verevarustust, vähendab valusid ja põletikke, alandab turseid, kiirendab paranemist.

Kasutamine: esimesed 3-4 päeva kuni 4 tundi, edaspidi vähemalt 8 tundi ööpäevas.

Suurused: XS 28-33 cm, S 33-38 cm, M 39-41 cm, L 42-45 cm, XL 46-49 cm, XXL 50-53 cm.

Sobiva suuruse väljaselgitamiseks tuleb ära mõõta reie ümbermõõt 12 cm põlvenukist kõrgemalt. (Mõõtmisel peab mõõdulindi surve olema sama tugevalt kui soovite, et kaitsme ülemine osa Teie jala ümber jääks – st mitte väga lõdvalt).

NB! Kui suurus jääb veidi kahe suuruse lähedusse, siis soovitame sellel mudelil valida pigem väiksema suuruse!

Kaitsme põlveosa on 4 suunda veniv ning võimaldab põlvest hästi painutada ja sobib seetõttu hästi ka palju liikuvale inimesele. Materjal on hingav ning juhib higi ja niiskust kehast eemale. Kaitse sobitub põlve ümber mugavalt ning võimaldab kandmist ka kitsamate pükste all. Eesserva ülaääres on mitteabrasiivsest silikoonist libisemist takistav riba.

Toodet saab interneti teel osta ka siit

Back on Track® on Rootsi ettevõte, mis asutati 2000. aastal visiooniga luua füsioteraapilise toimega tooteid, mille valmistamisel on iidsed Hiina meditisiini teadmised ühendatud kaasaegse tootmistehnoloogiaga. Tooted on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt vigastuste ennetamiseks kui ka pärast traumasid ja operatsioone.

Värv must