Toodete kasutamine ja hooldamine

KASUTAMINE

Kõiki Back on Track® tooteid tuleks hakata kasutama järk-järgult. Esimese 2…3 päeva jooksul tuleks neid kanda maksimaalselt 4 tundi päevas, et kehal oleks võimalik end kanga mõjudega kohandada. Mõned inimesed võivad toodete kasutamise alguspäevil tunda kehas valulikkust ja särkide kandmisel suurenenud südamekloppimist või siis märgata kerge paistetuse avaldumist. Need sümptomid on põhjustatud vereringe aktiveerumisest, mis on tegelikult hea märk toote mõju algusest. Niisugusel juhul tuleks toote kasutamine selleks päevaks lõpetada ning jätkata ettevaatlikult järgnevatel päevadel.

Pärast sissejuhatavat perioodi tuleks aga toodete kasutusaega probleemi olemasolul pikendada vähemalt 8 tunnini ööpäevas, ehkki sageli on juba pärast tunniajalist kasutamist märgata pingul lihaste ja jäikade liigeste juures positiivset efekti. Pärast 2-3 päevalist sissejuhatavat perioodi ongi olulise tähtsusega jätkata toote intensiivset kasutamist vähemalt 10, aga veelgi parem 20 päeva jooksul. Alles siis saab hakata hindama selle mõju. 

Kui toodet kasutada rohkem kui 8 tundi ööpäevas, võiks 3 nädala pärast pidada nädala vahet, et organism kõrvalise abiga liigset ei harjuks. Ennetava meetmena kasutamisel (mõni tund päevas) pole vaheajal otsest vajadust.

Et keraamiline kangas peegeldab liikumisel keha soojuskiirgust rohkem, on nende toodete mõju suurem kehalise tegevuse ajal, kuid siiski toimivad nad ka puhkuse ja isegi magamise ajal. Maksimaalse efekti saavutamiseks peaks keraamiline kangas olema nahaga otseses kontaktis. Siiski võib vajadusel vahele jätta õhukese puuvillariide.

NB! Ettevaatlik soovitatakse olla, kui samaaegaselt kasutatakse ka salve vms, kuna sellisel juhul võib toime võimenduda.

Toodet tuleb kasutada ainult juhendite kohaselt!

Kui on tegemist tõsiste haigustega või selliste terviseprobleemidega, mille puhul on keelatud ka füsioteraapiaprotseduurid, tuleb kindlasti enne toodete kasutamist konsulteerida ka oma arstiga!

Raseduse ajal riideid igaks juhuks kanda ei soovitata.

HOOLDAMINE

Kõiki tooteid võib pesta tavapäraste pesuainetega nii käsitsi kui masinas madalatel temperatuuridel õrnema programmiga. Keraamiline tolm on kanga kiududesse sisse sulatatud ja see pesuga ei eemaldu. Hooldada nagu tavalisi spordiriideid.

Valgendajaid ega loputusvahendeid kasutada ei soovitata.