Rühitraksid

Tootekood: 1908 Kaubamärk: Ühik: tk
44,73 €

Heaks abivahendiks küürus selja vastu on rühitraksid, mis tekitavad olukorra, kus küürus seljaga on ebamugav olla ning tuletavad õrnalt meelde vajadust kehahoidu korrigeerida.

NB! Trakside eesmärgiks pole lihaseid toestada. Tugevust saab reguleerida takjakinnitustega ribaga. Liiga tugevat ei tohiks neid ka aga pingutada, sest need peaksid endast märku andma ainult siis, kui olete kõveras. Traksid on mugavad ja märkamatud ning neid saab kanda iga päev nii treeningutel kui ka puhkuse ajal.

Suurused: S/M – 36-38, M/L – 40-42, L/XL – 44-46

Trakse soovitatakse kanda korraga üks kuni kolm tundi. Trakside sisemine külg on Welltex-materjalist, mis aitab aktiveerida verevarustust ning sellega vähendada pingete ja valude tekkimist.

Toodet saab interneti teel osta siit

Back on Track® on Rootsi ettevõte, mis asutati 2000. aastal visiooniga luua füsioteraapilise toimega tooteid, mille valmistamisel on iidsed Hiina meditisiini teadmised ühendatud kaasaegse tootmistehnoloogiaga. Tooted on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt vigastuste ennetamiseks kui ka pärast traumasid ja operatsioone.

Värv must