Randmekaitse +Füsio

Tootekood: 1307 Kaubamärk: Ühik: tk
30,50 €

Füsioteraapilise toimega Back On Track randmekaitse aktiveerib randmes verevarustust, millega aitab seal vähendada valusid ja põletikke, alandada turseid ja kiirendada traumadest paranemist. Sellist tüüpi randmekaitset soovitatakse kasutada ka karpaalkanali sündroomi korral. Toode on abiks nii sportlastele kui ka kontoritöötajatele – kõikidele, kes peavad sooritama kätega palju monotoonseid liigutusi või tõstma raskusi. Pöidla juures on ainuke koht kehas, kus ühes kõõlusetupes asub kaks kõõlust. See aga tähendab, et need võivad kergelt üksteise vastu hakata hõõrduma, mis muudab lihtsamaks antud piirkonnas põletike tekkimise võimaluse ning seda eriti hormonaalsete muutuste perioodil. Welltex®-materjalist randmekaitse aitab neid probleeme nii ennetada kui ka paranemisprotsessi kiirendada.

Materjal: Welltex® – 65% polüester (sisaldab keraamilist tolmu), 25% nailon, 10% elastaan

Toime: parandab verevarustust, vähendab valusid ja põletikke, alandab turseid, kiirendab paranemist

Kasutamine: esimesed 3-4 päeva kuni 4 tundi, edaspidi probleemi olemasolul vähemalt 8 tundi ööpäevas

Suurused: S 16-19 cm, M 19-23 cm, L 23-25 cm ja XL 25… cm

Sobiva suuruse teadasaamiseks tuleb ära mõõta randme ümbermõõt.

Pakendis on 1 toode. Toodet võib pesta kuni 40 kraadiga ilma loputusvahendeid kasutamata. Õigesti hooldades toote omadused ei halvene.

Toodet saab interneti teel osta ka siit

Back on Track® on Rootsi ettevõte, mis asutati 2000. aastal visiooniga luua füsioteraapilise toimega tooteid, mille valmistamisel on iidsed Hiina meditisiini teadmised ühendatud kaasaegse tootmistehnoloogiaga. Tooted on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt vigastuste ennetamiseks kui ka pärast traumasid ja operatsioone.

Värv must