Pahkluukaitse +Füsio geelipatjadega

Tootekood: 1408 Kaubamärk: Ühik: tk
48,29 €

Füsioteraapilise toimega verevarustust parandav õhemast materjalist pahkluukaitse, millel on külgedel toestavad ja jahutavad geelipadjad. Pakub jalale optimaalset ja tsentreeritud tuge. Tänu suurele elastsusele ja väga heale hingavusele sobib kasutamiseks nii igapäevatoimingite kui treeningute ajal. Võib peal hoida ka öösel. Ägedate vigastuste, põletike või tursete korral abi saamiseks võib mõneks ajaks asetada geelipatjade jahutamiseks külmkappi (mitte sügavkülma). Saab kasutada mõlemal jalal.

Materjal: Welltex® – 87% polüester, 5% nailon, 8% elastaan

Toime: parandab verevarustust, vähendab valusid ja põletikke, alandab turseid, kiirendab paranemist

Kasutamine: esimesed 3-4 päeva kuni 4 tundi, edaspidi vähemalt 8 tundi ööpäevas

Suurused: S 20-22 cm, M 22-24 cm, L 24-26 cm, XL 26-28 cm

Sobiva suuruse väljaselgitamiseks tuleb mõõta ära pahkluu ümbermõõt. Füsioteraapilise toimega pahkluukaitse on hea valik kandmiseks nii suuremate koormuste korral traumade ennetamiseks kui ka juba olemasolevate pahkluupiirkonna probleemide paranemise kiirendamiseks. Samuti aitab kaitse paraneda pärast operatsioone, kuna kiirendab probleemsel alal verevarustust. Toodet võib pesta käsitsi ilma loputusvahendeid kasutamata.

Toodet saab interneti teel osta ka siit

Back on Track® on Rootsi ettevõte, mis asutati 2000. aastal visiooniga luua füsioteraapilise toimega tooteid, mille valmistamisel on iidsed Hiina meditisiini teadmised ühendatud kaasaegse tootmistehnoloogiaga. Tooted on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt vigastuste ennetamiseks kui ka pärast traumasid ja operatsioone.

Värv must