Põlvekaitse takjakinnitustega

Tootekood: 1110 Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: 5 päeva
41,68 €

Back on Track külgtoestustega põlvekaitse aitab paraneda traumadest, saada põlve uuesti painduma, alandada turseid, eemaldada põlvest vedelikku ning vabaneda valudest. Kaitse on abiks ka artriidi korral ja kiirendab paranemist pärast põlveoperatsioone.

Materjal: Welltex®- 100% polüpropüleen (sisaldab keraamilist tolmu)

Toime: parandab verevarustust, vähendab valusid, alandab turseid, kiirendab paranemist

Kasutamine: esimesed 3-4 päeva kuni 4 tundi, edaspidi probleemi olemasolul vähemalt 8 tundi ööpäevas

Suurused: S 35-41 cm, M 39-43 cm, L 42-46 cm, XL 46-52 cm, XXL 52-61 cm, XXXL 60-64 cm

Sobiva suuruse väljaselgitamiseks tuleb mõõta reie ümbermõõt 12 cm põlvekedrast kõrgemalt (sellise tugevusega nagu soovite, et jääks pärast hoidma kaitsme ülemine serv – st mitte väga lõdvalt). Pakendis on 1 kaitse.

Põlvevalu põhjuseks võib sageli olla põletik. Näiteks kui põlves on artriit, siis valu põhjuseks võib olla põlve ümbritseva kapsli põletik, kuna kahjustatud kõhres endas närve ei ole. Ainus võimalus kõhre taastamiseks on anda sellele füüsilist koormust, mis on aga hulga kergem, kui valu ja põletik puuduvad. Selline kaitse on siis suureks abiks.

Kaitset pingutatakse ülaosas asuva takjakinnitustega riba abil ning seda saab aktiivse liikumise perioodidel tugevamalt kinnitada ning puhkeajal lõdvemaks lasta ja uneajaks võib pingutusriba hoopis eemaldada. Kaitse on elastsest materjalist ning selle mõlemal küljel on tugevdus, mis aitab põlve fikseerida ning ära hoida kaitsme kokkuvajumist.

Kaitse lahti ei käi – paigaldatakse alt üles tõmmates. 

Toodet saab interneti teel osta ka siit

Back on Track® on Rootsi ettevõte, mis asutati 2000. aastal visiooniga luua füsioteraapilise toimega tooteid, mille valmistamisel on iidsed Hiina meditisiini teadmised ühendatud kaasaegse tootmistehnoloogiaga. Tooted on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt vigastuste ennetamiseks kui ka pärast traumasid ja operatsioone.

Värv must